Українка Марта Костюк програла у фіналі WTA

Українська тенісистка Марта Костюк програла британці Кеті Бултер у фіналі турніру WTA 500 в Сан-Дієго (США).

Матч тривав понад 2 годин (2:14), повідомляє Champion.

Українка виконала одну подачу навиліт, зробила вісім подвійних помилок та реалізувала чотири брейк-пойнти з 11. А представниця Великої Британії зробила два ейси та припустилася 13 подвійних помилок, реалізувавши сім брейк-пойнтів з 11.

Костюк впевнено розпочала перший сет. Вона була попереду з рахунком 5:2, мала чотири сетболи (один – за рахунку 5:3 на власній подачі, три – за рахунку 5:4 на подачі суперниці). Однак британка зуміла вирівняти становище. За рахунку 6:5 киянка все ж зуміла зробити брейк, а разом із ним забрати партію.

У третьому та п’ятому геймах другого сету Костюк програла власну подачу та дозволила Бултер відірватися в рахунку – 4:1, що й визначило долю сету – 6:2.

У третій партії українка продовжила помилятися, а Бултер упевнено довела гру до перемоги – 6:2.

Ця перемога принесла представниці Великої Британії 500 очок у рейтинг і $142 тис. В оновленому рейтингу Бултер посяде 27-му сходинку (особистий рекорд). А Костюк заробила близько $87 тис. і 395 очок. Вона розпочне новий тиждень у статусі 31-ї ракетки світу.

Для 21-річної Костюк це другий фінал у кар’єрі. Навесні 2023 року киянка виграла турнір в Остіні. Загалом лише вісім українських тенісисток вигравали турніри WTA.

У півфіналі турніру WTA 500 українка Марта Костюк зіграла з п’ятою ракеткою світу Джессікою Пегулою зі США. Костюк у першому сеті програвала 1:5, але потім зуміла перемогти з 7:6.

Друга партія завершилася розгромною перемогою українки з рахунком 6:1.