Українські війська атакували ворожі буксир та баржу в морі

У Таганрозькій затоці дрони атакували російський буксир “Інженер Смирнов” та баржу “Секція-179”.

Баржа отримала незначні пошкодження вище ватерлінії, а в буксира вибиті шибки. Капітан судна також заявив, що серед екіпажу є поранені. Про це пишуть російські пабліки.

За даними Telegram-каналу “Кримський вітер”, українські військові накрили за допомогою дронів-камікадзе “Інженера Смирнова”, коли той буксирував “Секцію-179”.

“Буксир доставляв баржу Волго-Донським каналом в Азовське море. Далі її мали поставити біля Керченського мосту з боку Чорного моря як бонові загородження. Найцікавіше в цій атаці те, що вона була здійснена безпілотним літальним апаратом. Отже, війна українців вийшла на новий рівень”, – пише “Кримський вітер”.

Вночі проти 10 червня у Євпаторії, Саках, Джанкої, Бахчисараї та Красноперекопську в тимчасово окупованому Криму місцеві жителі повідомляли про низку потужних вибухів.

У Михайлівці Сакського району зникло електропостачання. Окупанти перекрили рух через Керченський міст. Користувачі мережі зазначають, що біля Євпаторії був приліт по об’єкту окупантів – одразу чотири ракети.