fbpx

Українські воїни “всипали” окупантам вночі: палало і диміло

У ніч з 23 на 24 січня група спеціального призначення Головного управління розвідки Міністерства оборони України за участі Збройних сил України провела розвідувальний рейд в тил російських окупантів у районі Нової Каховки на Херсонщині.

Українські воїни знищили щонайменше 12 окупантів, бронетранспортер 82А і захопили полоненого. ГУР опублікувало відео.

“Завдяки співпраці з місцевими партизанами та за допомогою спеціальних технічних засобів, розвідники встановили точне місцезнаходження передового пункту управління рашистів”, розповіли.

Попри щільне мінування берегової лінії і встановлені фортифікаційні споруди, група переправилась через річку і висадилась на протилежний берег, повідомляють.

Вступивши у бій з ворогом, розвідники гранатометними пострілами знищили будинок, в якому знаходився командний пункт.

“Сприйнявши висадку як спробу прориву лінії оборони, рашисти одразу залучили бойові резерви підрозділ сил спеціальних операцій, авіацію і бронетехніку. Завдяки цьому розвідка отримала вичерпні дані щодо кількості, складу та місць розташування ворожих резервів”, розповіли.

Виконавши завдання, група повернулась на правий берег Дніпра, пишуть.

“Робота з деокупації української території триває. Слава Україні!”, звертаються захисники.

Вчора на східному напрямку підрозділи зенітних ракетних військ знищили два російські штурмовики Су-25, ударний вертоліт Ка-52.

За 335 днів Збройні сили України знищили понад 122 170 російських окупантів, 6284 ворожих броньованих машин, 3152 танки, 281 гелікоптер і 289 літаків.

Generated by Feedzy