Український контрнаступ потребує підтримки – Пентагон звернувся до Конгресу

Головна Сторінка » Український контрнаступ потребує підтримки – Пентагон звернувся до Конгресу

Пентагон закликав Конгрес якнайшвидше ухвалити запит на додаткове фінансування, яке містить допомогу Україні й Ізраїлю.

Це дозволить продовжувати підтримувати обидві країни, виділити гуманітарну допомогу по всьому світу та зробити важливі інвестиції в Індо-Тихоокеанський регіон. З такою заявою виступила заступниця речника Міністерства оборони США Сабріна Сінгх під час пресбрифінгу, цитує Укрінформ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США можуть віддати Україні заморожені російські гроші. Уже відомо скільки

За її словами, додаткове фінансування також стане інвестицією у військово-промислову сферу США. До того ж воно дозволить поповнити запаси озброєнь Пентагону, які були виділені раніше у вигляді зовнішньої допомоги.

Запит на додатковий бюджет забезпечуватиме потреби національної безпеки Америки, підкреслила представниця Пентагону.

Вона уточнила, що Міноборони США наразі має всього $4,9 млрд для використання у вигляді пакетів PDA (виділень за президентськими повноваженнями Gazeta.ua.). Крім того, лишилося близько $1,1 для поповнення власних запасів Пентагону.

За словами Сінгх, для підтримки України знадобиться набагато більше. Саме тому адміністрація США подала запит до Конгресу.

“Ми знаємо, що Україна продовжує докладати зусиль, веде контрнаступ, їй потрібна постійна підтримка на регулярній основі. Тож ми знаємо, що потрібно й надалі задовольняти їхні потреби”, зазначила представниця оборонного відомства США.

Це питання, пояснила вона, буде обов’язково обговорюватися на наступному засіданні Контактної групі з питань оборони України. Дату й плани зустрічі у форматі “Рамштайн” Пентагон офіційно оголосить упродовж наступних днів, додала Сінгх.

Радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван вважає, що Конгрес має якнайшвидше ухвалити новий масштабний пакет підтримки України.

Це прямо впливає на національні інтереси США. Про це Салліван заявив на брифінгу у Вашингтоні.