Уникайте розмов з незнайомцями: що треба знати про цей день

Головна Сторінка » Уникайте розмов з незнайомцями: що треба знати про цей день

4 березня згадують Герасима Йорданського. Він також відомий як Авва Герасим, був християнським святим, монахом і великим аскетом V століття.

Герасим народився в провінції Лікія (нині територія Туреччини) в багатій родині. У юному віці він обрав подвижницьке життя і провів деякий час в Тивайській пустелі в Єгипті. Пізніше він переїхав до Йорданської пустелі в Святій Землі, де заснував монастир, який став популярним місцем для чоловіків, що прагнули християнської досконалості.

Герасим часто накладав на себе важку покуту. Великий піст він проводив, не ївши нічого, крім святого Причастя. У монастирі, який він заснував, було не менше 70 пустельників, які практикували життя в усамітненій келії п’ять днів на тиждень, а потім збиралися на літургію та Євхаристію.

Прикмети

Яка погода цього дня, такою буде зима.

Вже прилетіли шпаки через місяць сніг повністю розстане.

Вже повернулися з вирію птахи весна буде ранньою.

Що не можна робити

Наші пращури вірили, що цього дня не можна голосно розмовляти чи сміятися це притягує нечисту силу.

Також намагалися не починати розмову з незнайомими людьми, вони можуть забрати з вашого життя добробут.

Краще не відправлятися в довгу подорож вона не принесе щастя.

Що можна робити

Якщо побачити цього дня шпака, то весь рік будеш щасливим. Ці птахи “приносять” на своїх крилах весну.

Також намагалися навести в оселі порядок, щоб позбутися бід та нещасть.

У березні на українців чекає чимало релігійних свят. Важливо знати, що за новим церковним календарем велике свято Благовіщення Пресвятої Богородиці відтепер святкуємо у березні. Раніше його вшановували 7 квітня. Тепер дата святкування перенесена на 13 днів раніше і припадає на 25 березня.

Також не слід забувати, що у перший місяць весни починається великий Великодній піст 18 березня. Йому передує Масниця, яка триватиме сім днів з 11 по 17 березня.