Уряд зареєстрував новий індустріальний парк: що там вироблятиметься

Головна Сторінка » Уряд зареєстрував новий індустріальний парк: що там вироблятиметься

2 червня Уряд включив до Реєстру індустріальних (промислових) парків ще одну території промислового розвитку.

Відучора Реєстр поповнив індустріальний парк “Вестерн Індастріал”, розташований на території смт. Буштино Тячівського району Закарпатської області. Про це повідомляє сайт Міністерства економіки України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада за чотири дні ухвалила 41 документ

На території площею у 21,7 га, виготовлятимуть меблі, лісопильну та стругальну продукцію, вироби з деревини, будівельні металеві конструкції та будматеріали з глини, а також вироби зі скла. На базі нового індустріального парку буде створено 1100 робочих місць.

“Розвиток переробки а саме на неї орієнтований новий індустріальний парк підвищує додану вартість продукції та диверсифікує український експорт,” зазначила перша віцепрем’єрка України міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Вона каже, що робота індустріальних парків стимулює розвиток української промисловості, надає людям робочі місця та наповнює місцеві бюджети.

Відтепер у Реєстрі налічується 64 таких промислових майданчиків.

Індустріальні парки це точки розвитку української економіки.

Доступ до інфраструктури, логістики, трудових ресурсів, податкових та митних пільг, які діятимуть на цих об’єктах, створюють можливості для безперешкодного ведення бізнесу, що має особливо велике значення у воєнний час.