Юсов назвав чинники, які можуть призвести до заколоту у Росії

Головна Сторінка » Юсов назвав чинники, які можуть призвести до заколоту у Росії

У Росії може статися заколот або військове протистояння.

Такий сценарій можуть зумовити перемоги України чи дії повстанців, сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі “Суспільного”.

Операція добровольців “Російського добровольчого корпусу” і “Легіону Свобода Росії” досі триває.

“Король виявився голим. Все боєздатне, що може рухатись, перекинуте на окупацію України. На території Московщини залишились переважно пузаті “гаішники””, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пояснили, чому РФ не відправляє воювати москвичів та жителів Санкт-Петербурга

Боротьба з озброєними повстанцями не входить до компетенції скликаних російським президентом Володимиром Путіним в межах плану “Едельвейс” до кордону силовиків.

“Вони здебільшого навчені бити кийками учасників мирних акцій протесту і брати хабарі з пенсіонерів. Тому так невдало. Тому доводиться артилерією і “Градами” бомбити й нищити цивільні будинки самих московитів. Це все відбувається в прямому ефірі, наживо, на все це дивиться увесь світ”, підсумував Юсов.

Щоб підсилити знижену боєздатність військ РФ, ворожі командири формують з новообраних резервістів в ключових формуваннях на передовій спеціалізовані ротні підрозділи “Шторм Z” для ведення бойових дій у містах.

Їх створюють поза структурою звичайних армійських підрозділів й потім “комбінують” із уже існуючими полками та бригадами. Ці підрозділи, ймовірно, будуть розміщені уздовж лінії фронту Авдіївка Донецьк.