Зеленський відповів Трампу на його заяву про закінчення війни

Головна Сторінка » Зеленський відповів Трампу на його заяву про закінчення війни

Президент Володимир Зеленський відреагував на заяви експрезидента США Дональда Трампа про те, що війну в Україні можна завершити за 24 години за столом переговорів.

За словами Зеленського, війна Росії проти України триває від 2014 року. Однак за каденції Трампа вона так і не була завершена. Про це український президент сказав в інтерв’ю WJS.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Деякі країни НАТО бояться Росію” ‒ Зеленський дорікнув Альянсу

“Я не зрозумів, чому Дональд Трамп казав, що за 24 години посадив би Путіна і Зеленського за стіл переговорів і завершив би війну. Він міг тоді це зробити, коли він був. Але цього не відбулося. Так, питання було не таке гостре, тому що не було повномасштабного вторгнення. Але були окуповані наші території”, сказав Зеленський.

За його словами, війну хотілося б завершити якнайшвидше, але це не пов’язано з американською адміністрацією. І це не залежить від того, чи зміниться адміністрація у США після президентських виборів 2024 року.

“Президент Байден він президент під час повномасштабної війни. І він допоміг нам більше, ніж президент Трамп. Але при цьому потрібно розуміти, що тоді не було повномасштабної війни і я не знаю, як би діяв Трамп”, додав Зеленський.

На початку травня 45-й президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп сказав, що нібито зможе швидко зупинити російсько-українську війну, якщо його оберуть на новий термін. Він заявив, що російський диктатор Володимир Путін начебто не хотів іти повномасштабною війною проти України.

Трамп пообіцяв, якщо його переоберуть президентом, “закінчити війну в Україні за 24 години”.