В аеропортах “Київ” та “Львів” відкрили пункти вакцинації проти коронавірусу

В аеропортах “Київ” та “Львів” відкрили пункти вакцинації проти коронавірусу

У міжнародних аеропортах “Київ” та “Львів” запрацювали пункти вакцинації проти коронавірусу. Щеплення можуть зробити пасажири літаків, які прибувають або вилітають через летовище.

Про це повідомляють Міністерство охорони здоров’я та пресслужба аеропорту “Львів”.

Пункт вакцинації в київському летовищі працює в міжнародному терміналі А. Там пропонують препарат CoronaVac — його можуть отримати українці, які вилітають чи прибувають через міжнародний аеропорт “Київ” та не щеплені жодною дозою вакцини проти коронавірусу.

Одразу ж після процедури вакциновані можуть отримати довідку про отримання щеплення. До 8 серпня пункт працюватиме з 17:00 до 22:00. Яким буде графік після цього, у МОЗ не уточнюють.

Крім того, для щеплення у цьому аеропорту декларація з сімейним лікарем не обов’язкова. Потрібно мати із собою паспорт та індивідуальний податковий номер.

Натомість в аеропорту “Львів” пасажирам пропонують не лише препарат CoronaVac, але й Pfizer. Пункт вакцинації там розташований на першому поверсі терміналу A навпроти зони стійок реєстрації. Години роботи: з 09:00 до 18:00.

Пресслужба аеропорту запевняє, що згодом отримати щеплення у них можна буде цілодобово, попередньо зареєструвавшись.

Водночас регіональний координатор вакцинації на Львівщині Олег Когут запевняє, що в перспективі пункт в аеропорту “Львів” працюватиме не лише для пасажирів, але й для всіх охочих.