fbpx

У Чикаго відбувся мітинг проти російської агресії

У Чикаго відбувся мітинг проти російської агресії

Громади Центральної, Східної Європи та Балтії проявили свою солідарність з акцією. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила громадська діячка Марта Фаріон.

Як зазначила Марта: “У лютий холодний день понад сто членів української громади зібралися біля історичної водонапірної вежі в Чикаго, щоб протестувати проти російської агресії та загрози вторгнення. Організатором мітингу виступив Український Конгресовий комітет Америки у штаті Іллінойс”.

За іноформацією, конгресмени Денні Девіс і Майк Квіглі приєдналися до протесту, щоб засудити нарощування військ Путіним. Вони розповіли, як подорожували Україною під час Революції гідності, та підтвердили свою рішучу підтримку України та українсько-американської громади в Іллінойсі. Окрім цього, конгресмен Раджа Крішнамурті надіслав привітання на підтримку мітингу та України. До солідарності приєдналися представники польської, литовської, естонської, латвійської, білоруської та казахської громад.

“Ми виступаємо з Україною і проти російської агресії проти суверенної нації. Наш мітинг виступає проти російської брехні та дезінформації, ми відкидаємо шантаж Путіна щодо загрози вторгнення в Україну”, – заявив президент Українського конгресового комітету Америки у штат Іллінойс Ігор Дячун.