В ГУР повідомили, які російські генерали виступали проти війни з Україною

Головна Сторінка » В ГУР повідомили, які російські генерали виступали проти війни з Україною

Російські генерали Сергій Суровікін і Андрій Юдін виступали проти війни з Україною.

Зокрема, Юдін особисто говорив, що це призведе до катастрофи. Про це в інтерв’ю “Крим Реалії” заявив очільник ГУР Кирило Буданов.

Так, за його словами, Юдін в головному оперативному управлінні один з дійсно головних планерів. Він особисто виступав проти всього цього і говорив, що це призведе до катастрофи.

“Він один з основних непублічних критиків серед військового керівництва Російської Федерації, саме військового, який говорить, що все це катастрофа і чим далі, тим гірше. Суровікін так само виступав проти”, розповів Буданов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін ще не визначив остаточну долю Суровікіна, якого тримають під арештом

Очільник ГУР також зазначив, що Суровікіна зроблять “крайнім” за атаки по Москві.

“Навіть формально він у будь-якому разі буде крайнім у всіх епізодах, наприклад, атаки по Москві. Там завжди має бути хтось крайній. Оскільки він командувач Військово-космічних сил Російської Федерації, то це зона його відповідальності. Так чи інакше його мали би прибрати. А тут два в одному. Вони шукали гарний привід ось привід і знайшовся”, резюмував він.

Російські ЗМІ підтверджують звільнення з посади головнокомандувача Повітряно-космічних сил РФ Сергія Суровікіна.

На посаду тимчасово призначили його першого заступника та начальника штабу ПКС Віктора Афзалова.

Пишуть, що Суровікіна звільнили нібито “у зв’язку з переходом на іншу роботу”, а зараз він у “короткостроковій відпустці”.