В Італії офіційно оголосили четверту хвилю епідемії коронавірусу

В Італії офіційно оголосили четверту хвилю епідемії коронавірусу

ВІталії через чотири місяці після завершення третьої хвилі коронавірусу оголосили про початок четвертої.

Як повідомляє агенція ANSA, в країні оголосили четверту хвилю пандемії COVID-19 через зростання нових випадків та смертей. Так, упродовж останньої доби в Італії зафіксували 19 жертв пандемії, тоді як минулої доби їх було 15. Протягом останніх 7 днів кількість померлих внаслідок пандемії в Італії збільшилася на 46%. За останню добу було виявлено понад 6 тис нових хворих – майже на 500 випадків більше, ніж за день до того.

Тим часом, Міністерство охорони здоров’я не виключає введення локдауну восени.

Кабінет міністрів України затвердив рекомендації Ради національної безпеки і оборони (РНБО) з протидії коронавірусу «Дельта» і опублікував постанову.

Як відомо, новий штам коронавірусу «Дельта» виявили в УкраїніБілорусі та Словаччині.

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська вважає, що вже цього літа в Україні можливе зростання захворюваності на коронавірус через поширення штаму «Дельта». Його можуть привезти мандрівники з-за кордону.

ВООЗ прогнозує, що Delta-варіант коронавірусу, вперше виявлений в Індії, стане домінуючим у світі через свою високу заразність. Від інших штамів індійський відрізняється наявністю подвійної мутації.

Вакцини проти коронавірусу з використанням технології мРНК такі як Pfizer-BioNTech та Moderna, скоріш за все, здатні протидіяти індійському різновиду коронавірусу.