fbpx

В Ізраїлі почали колоти четверту дозу вакцини від коронавірусу

Головна Сторінка » В Ізраїлі почали колоти четверту дозу вакцини від коронавірусу

Четверту дозу можуть отримати люди від 60 років, медичні працівники,

Про це повідомляє Deutche Welle.

Міністерство охорони здоров’я затвердило дозвіл на це через поширення нового штаму коронавірусу Omicron.

“Хвиля “омікрону” вже тут, і ми маємо захистити себе”, – сказав голова уряду Нафтали Беннет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні за добу померло 114 людей від коронавірусу

Ізраїль став однією з перших країн світу, де була введена четверта доза вакцини від COVID-19.

Незабаром після цього четверта кампанія вакцинації була поширена на мешканців будинків для людей похилого віку та пацієнтів геріатричних центрів в Ізраїлі.

Згідно з оприлюдненим у неділю повідомленням ізраїльської влади, за останні сім днів кількість нових випадків зараження коронавірусною інфекцією зросла в країні на 195 відсотків порівняно з попереднім тижнем. У неділю протягом 24 годин було виявлено 4206 випадків зараження.

Беннет попередив, що незабаром кількість заражень може зрости до “50 000 випадків на добу”. Прем’єр-міністр Ізраїлю закликав усіх дорослих та дітей у країні пройти вакцинацію проти коронавірусу.

Із 9,2 млн мешканців Ізраїлю понад 4 млн вже отримали три дози вакцини від коронавірусу. З початку пандемії в країні було зареєстровано майже 1,4 мільйона випадків зараження COVID-19, з яких 8244 закінчилися летальним кінцем.

Міністерство охорони Здоров’я Ізраїлю видало дозвіл на застосування “Пакловіду”, антивірусного перорального препарату, розробленого компанією Pfizer для боротьби з Covid-19. Уряд вже підписав договір з компанією і очікує поставки препарату найближчими днями.