В Києві розікрали 1,2 млрд, які виділили на укриття

Головна Сторінка » В Києві розікрали 1,2 млрд, які виділили на укриття

Київська прокуратура розслідує факти розкрадань бюджетних коштів, виділених на ремонт укриттів у столиці.

За даними Київської міської державної адміністрації, у 2022-2023 р.р. з міського бюджету на облаштування укриттів виділено 1, 2 млрд гривень, повідомляє пресслужба.

Під час проведення огляду лише одного з об’єктів цивільного захисту у Святошинському районі правоохоронці зафіксували факти невиконання робіт в повному обсязі, незадовільне їх виконання, використання неякісних легкозаймистих, пожежонебезпечних матеріалів із завищенням їх вартості на понад 1 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відповідальність за зачинені укриття ‒ Київрада дорікає головам районів та звернеться до парламенту

За аналогічними фактами розкрадання бюджетних коштів під час ремонту об’єктів цивільного захисту здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях органами досудового розслідування Деснянського, Подільського, Голосіївського та Солом’янського районів Києва.

Державна служба надзвичайних ситуацій України та Національна поліція протягом дня вже проводять відповідні перевірки укриттів по всій Україні.

“Кожне укриття має власника. Тож кожен випадок нехтування безпекою людей має ім’я”, написав в Facebook очільник Нацполіції Ігор Клименко.

У п’ятницю, 2 червня, президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Зокрема, глава держави доручив перевірити всі укриття по Україні.

Мешканці одного з будинків у Деснянському районі Києва під час повітряної тривоги бігли в укриття, але воно було зачиненим. Про це журналістам розповів місцевий житель Ярослав. Його дружина загинула внаслідок російської атаки вночі 1 червня.