Військкомати вигадали новий спосіб роздачі повісток

Головна Сторінка » Військкомати вигадали новий спосіб роздачі повісток

Територіальні центри комплектування вигадали креативний спосіб видачі повісток.

Вона надсилається разом із викликом про розгляд адміністративної справи за порушення військового обліку, розповів адвокат Роман Сімутін у своєму YouTube-каналі.

“Де у виклику пишуть: 03.06.2023 року щодо вас буде складено протокол за ст. 210 КУпАП, але в разі явки до ТЦК 03.06.2023 р. справу щодо примусового приводу щодо вас буде скасовано”, пояснює Сімутін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити після вручення повістки: пояснення

Якщо ви не прибули за повісткою у вказану дату, то щодо вас через два дні розглянуть адмінматеріали та притягнуть до відповідальності зі штрафом у 5100 грн, пояснює правник.

Проте, він впевнеий, що справа розвалиться, адже порушена послідовність запрошення та розгляду справи.

“Якщо ви не скасуєте постанову ТЦК про штраф і сплатите його, то визнаєте свою вину й погодитеся з правомірністю притягнення до відповідальності. А далі кримінальне провадження, підозра та розшук”, наголошує він.

В Україні воєнний стан подовжено до 18 серпня 2023 року, тож масова роздача повісток триватиме. Нещодавно було розширено повноваження ТЦК: тепер їхні представники можуть вручати повістки військовозобов’язаним у будь-якій області, незалежно від місця їхнього перебування на військовому обліку.

30 травня Рада знизила граничний вік призову на строкову службу з 27 до 25 років, тобто тепер чоловіків від 25 років можуть мобілізувати.