fbpx

В “ЛНР” заборонили пенсіонерам поїздки за пенсіями

В “ЛНР” заборонили пенсіонерам поїздки за пенсіями

Даним рішенням нібито хочуть захистити луганських пенсіонерів від зараження коронавірусом COVID-19.

Сепаратисти “ЛНР” посилили правила пропуску через контрольний пункт в’їзду-виїзду біля Станиці Луганської, в тому числі і для пенсіонерів. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Cкасована норма про те, що жителі окупованих районів можуть раз на місяць виїжджати на підконтрольну Україні територію, а виїзд прив’язаний до правил, як і в окремих районах Донецької області.

Тепер дозволено виїзд тільки за списками на наступних підставах:

  •     лікування (реабілітація);
  •     навчання;
  •     необхідність догляду за близьким родичем;
  •     похорон родича.

Також в’їзд громадян без “прописки” в “ЛНР” дозволяється теж тільки з вищезгаданих причин, а також за участю в “гуманітарних програмах”. Списки на в’їзд і виїзд формуються “робочою групою”.

Як заявила так звана “міністр охорони здоров’я ЛНР” Наталія Пащенко, дані заходи будуть діяти як мінімум 10 листопада нинішнього року. За її словами, посилення пропуску стосується і пенсіонерів, які регулярно перетинають КПВВ для отримання українських виплат.

“Особливо це стосується наших літніх жителів, які безперервно здійснюють міграцію з метою отримання пенсійних виплат. Це особи, які найбільше схильні до зараження і в більшій мірі гинуть при зараженні коронавірусної інфекцією. Тому цей захід є вимушеним і ефективним”, – сказала Пащенко.