В “Нацкорпусі” відреагували на рішення суду заарештувати підозрюваних в рекеті: Ми залишаємо за собою право на відповідь

В “Нацкорпусі” відреагували на рішення суду заарештувати підозрюваних в рекеті: Ми залишаємо за собою право на відповідь

У партії “Національний корпус” назвали рішення Шевченківського районного суду Києва відправити на два місяці в СІЗО сімох представників політсили “замовним судилищем від Офісу президента”.

Така заява опублікована на сайті “Нацкорпуса” 7 серпня.


“Замовлена ​​в Офісі президента судилище тривало 16 годин. Оскільки влада вдалася до відвертих репресій, ми залишаємо за собою право на відповідь. Усвідомлюючи, що за всім цим стоїть влада, в першу чергу в особі президента Зеленського, наші сили будуть спрямовані на тих, хто цю історію ініціював і хто нею керує “, – повідомили в” Нацкорпусе “.

У партії обурені тим, що суд відправив у СІЗО “патріотів, які реальними діями довели відданість Україні”.

“У нашій країні чомусь за ґрати легко садять тільки ветеранів російсько-української війни і патріотів, а не реальних проросійських покидьків і колабораціоністів. Поки відвертого зраднику України, куму Путіна Медведчуку, якого офіційно звинувачують у державній зраді, влада дає можливість і в подальшому управляти п’ятою колоною зі свого комфортного будинку, справжні патріоти своєї країни, з 2014 року реальними справами довели свою відданість Україні, відправляються за ґрати “, – повідомили в” Нацкорпусі “.