В Одесі бариста відмовився обслуговувати клієнтку українською

Головна Сторінка » В Одесі бариста відмовився обслуговувати клієнтку українською

В Одесі в кав’ярні бариста відмовився обслуговувати клієнтку українською мовою.

Хлопець аргументував свій вчинок словами “какая разница” та почав розповідати про “русскоговорящий город”. Про цей інцидент повідомив громадський активіст Дем’ян Ганул, пише “Главком”.

Активістка попросила баристу говорити українською мовою, оскільки в Україні законодавство зобов’язує працівників сфери обслуговування спілкуватися державною. Однак він відмовився.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кажуть, “я не понимаю”: учасницю “Холостяка” в Одесі висміяли за мову

Дем’ян Ганул знайшов хлопця, який відмовився обслуговувати людину українською мовою та змусив його просити вибачення на камеру.

“Одеса не така велика як здається, тому уже сьогодні зранку я познайомився з “зіркою” відео. Все по старій схемі, коротка лекція з історії української мови, законодавства, ну і міні курс солов’їної”, написав Ганул.

Як виявилось, бариста переїхав з російського міста Твері в Одесу вісім років тому на навчання, проте українську так і не зміг опанувати.

На відео хлопець сказав, що: “Одеса українське місто, яке успішно переходить на українську мову”.

У Чернівцях відвідувач кафе влаштував скандал і посперечався з персоналом закладу, бо не хотів переходити на українську.

Працівниця закладу відмовилася обслуговувати клієнта, який робив замовлення російською мовою. У відповідь той почав доводити, що мовляв “яка різниця, хто якою мовою говорить”. Відео перепалки з’явилося у мережі.