Князєв на суді заявив, що гроші йому залишили друзі

Головна Сторінка » Князєв на суді заявив, що гроші йому залишили друзі

Колишній голова Верховного суду Всеволод Князєв заявив, що виявлені у нього під час обшуку гроші належать друзям.

Це нібито кошти родини бізнесменів, які залишили йому на зберігання перед виїздом за кордон. Князєв сказав про це на засіданні Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Вона розглядає апеляційні скарги на обраний Князєву запобіжний захід, передає “Укрінформ”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час обшуків у Князєва не дорахувалися близько мільйона доларів з хабаря

“Це гроші моїх друзів, сім’ї бізнесменів, які перед виїздом за кордон ще до початку війни просили мене ці гроші зберегти. Це підтверджується відповідними доказами. У мене немає телефона мобільного, з якого я міг зв’язатися із цією родиною, але якраз адвокати налагодили зв’язок, і я очікую, що ця родина буде подавати відповідні процесуальні звернення”, сказав він.

Князєв наполягає на доцільності пом’якшення запобіжного заходу. Назвав розмір призначеної йому застави у 107,36 млн грн завеликим.

15 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро заявили про розкриття факту масштабної корупції у Верховному суді. Ідеться про схему одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями ВСУ.

ЗМІ повідомили, що сума хабаря становила $2,7 млн, а один з фігурантів справи голова ВС Всеволод Князєв.

16 травня САП та НБУ підтвердили затримання посадовця. Того ж дня йому оголосили про підозру та позбавили посади у Верховному суді.