У Канаді в третьому за пасажиропотоком міжнародному аеропорту стався масштабний збій.
У Монреалі спостерігаються суттєві затримки рейсів, пише CBC News.
“У міжнародному аеропорту Монреалю через технічні неполадки є значні затримки. Проблеми спостерігаються на безпекових пунктах, а також у системі відстеження багажу”, – йдеться у матеріалі.
Найбільше від технічного збою постраждала система реєстрації на міжнародні та внутрішні рейси авіакомпаній Air Canada та Sunwing.
Збій трапився через оновлення ІТ-системи, яке пішло не за планом.
В адміністрації летовища додали, що наразі не знають, коли саме зможуть вирішити проблему, але наслідки збою відчуватимуться ще тривалий час. Відправка деяких рейсів, особливо у південних напрямках, затримана на 12 годин.
Аналітики авіакомпаній зауважили, що востаннє аеропорти зазнавали таких масштабних перебоїв у роботі у 2010 році, коли через хмару попелу в Ісландії скасували близько 100 тис. рейсів.
Канадці масово відмовляються від туристичних поїздок до Сполучених Штатів Америки. Авіакомпанії масово скасовують рейси. Багато канадців викреслили США зі звичного списку маршрутів.