fbpx

В РФ написали, що Зеленський “заарештував” Залужного та Сирського: в ОП відреагували

Головна Сторінка » В РФ написали, що Зеленський “заарештував” Залужного та Сирського: в ОП відреагували

У Росії пропагандистські ЗМІ написали, що в Україні нібито заарештували головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного й командувача Сухопутних військ Олександра Сирського за нібито їхню незгоду з позицією президента Володимира Зеленського.

Такі “новини” свідчать про те, що Росія має свій особистий шизофренічний світ. Про це у коментарі LIGA.net сказав радник голови Офіса президента Михайло Подоляк.

Подоляк відповів, що нинішні російські інформаційні вкиди про нібито ліквідацію або арешти чи внутрішні конфлікти у військовому керівництві України є компенсацією їхніх страхів.

“Коли ти реально не маєш впливу на ситуацію і як вогню боїшся відповідного розвитку подій на фронті, ти створюєш свій особистий шизофренічний світ де ти чемпіон, де ти всіх перемагаєш і вбиваєш, де ти все ще є адептом “триденних війн” проти Києва, Берліна, Лондона чи Варшави”, сказав Подоляк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Зеленського сказали, чим допоможуть Україні британські ракети Storm Shadow

На думку Подоляка, такі російські вкидання мають кілька цілей:

спроба хоча б короткострокової деморалізації українських військових;

спроба психологічного впливу на українців, особливо на окупованих та прифронтових територіях;

спроба хоча б штучно підняти дух російських збройних формувань.

“З перших днів повномасштабного вторгнення вони періодично використовують подібну примітивну риторику. Нехай продовжують. Але, відверто кажучи, в подібні російські байки може повірити лише вкрай недалекий внутрішній споживач в самій РФ”, резюмував радник глави ОП.

Країна-агресорка Росія протягом тижня запустила три фейки про нібито ліквідацію командувачів Сил оборони України.

Таким чином окупанти намагаються знизити бойовий дух українців і підвищити бойовий дух власних військ. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

Вона наголосила, що російське інформаційне поле активно поширює “вкиди”.

Generated by Feedzy