В Україні планують ввести повторну COVID-вакцинацію населення

В Україні планують ввести повторну COVID-вакцинацію населення

В Україні можуть ввести повторну вакцинацію від коронавірусу для осіб, які пройшли імунізацію. Це може відбутися через рік після введення базових щеплень.

Про це заявив головний санітарний лікар України в ефірі, повідомляє “Українське радіо”.

“Ми розглядаємо повну ревакцинацію через рік після базової”, – сказав він.

Кузін також додав, що рекомендація по введенню бустерної (третьої дози) вакцини зараз не є офіційною рекомендацією виробника.

“Ми маємо її вважати як таку, котра ще не пройшла досліджень. В нас немає доказових даних, що третя вакцинація Pfizer або іншою вакциною може бути більш ефективною. Це питання розглядають і рішення не винесено. Якщо ж ці дані будуть доказові і рекомендації будуть прийняті, ми будемо це питання розглядати”, – зазначив санлікар.

Як відомо, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко припустив повторну вакцинацію тих, хто пройшов перший курс щеплень.

Зазначимо, що в Україні зробили понад 6 мільйонів щеплень проти COVID-19.

В Україні зафіксовано збільшення хворих на COVID-19, станом на ранок 5 серпня добовий показник захворюваності перетнув позначку у тисячу випадків коронавірусу

У більшості областей України зростає кількість госпіталізацій з коронавірусом, що свідчить про спалах захворюваності протягом найближчих двох тижнів.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін оцінив можливість введення нового локдауну в країні через поширення штаму коронавірусу “Дельта”.