Вагіна видає неприємні звуки: шість причин, чому не треба цього соромитись

Коли вагіна видає звук, схожий на пук, дівчині чи жінці стає неймовірно соромно перед партнером. Адже цей звук можна почути саме під час сексу.

Втім, це абсолютно нормальний природний звук тіла, пише Health.

Що таке квіфінг

“Квіфінг – це пукаючий звук, викликаний виходом повітря з піхви. Він виникає, коли піхва вивільняє повітря. Річ у тім, що вагіна – це не пряма трубка. Вона має складочки, в яких може залишатись повітря”, – пояснює акушерка Крістін Гревс.

Вагіна це потенційний простір, тобто він може вмістити такі речі, як дитина, пеніс або тампон. Як повітряна куля, повітря може потрапляти в піхву, і коли на нього чинити тиск, це може створювати метеоризм, зазначила експертка.

Звук, який при цьому чуєте, схожий на пукання, але це не те саме. Повітря, що виходить з вагіни, не має запаху. Це лише частина механіки, обумовлена будовою вагіни. Секс може включати рухи, що вштовхують повітря у вагіну. Те ж саме спричиняють деякі види фізичних вправ.

Як уникнути квіфінгу

Квіфінг є природною частиною наявності вагіни. І немає гарантованого способу убезпечити себе від звуків під час сексу. Втім, експерти зазначають, що можуть допомогти вправи Кегеля. Це не перевірений засіб, однак, оскільки ці вправи можуть зміцнити слабкі м’язи тазового дна, вони, також теоретично можуть зменшити ризик виникнення квіфів.

Також є поширений міф, що від квіфінгу убезпечать заняття коханням лише в певних позах. Однак насправді “безпечних” поз немає. Кожного разу, коли вагіна знаходиться в такому положенні, де вона більш відкрита, це збільшує ризик виникнення цього метеоризму пізніше. Тим не менш, деякі позиції більш сприятливі, ніж інші: це “доггі-стайл” і “перевернута місіонерська”. Але найкращий варіант це все ще не хвилюватися про це, а якщо звуки з вагіни змушують вас почуватись незручно – нагадати собі, що це природно.

Чому квіфінг – це природньо

Є безліч причин, чому не варто турбуватись про квіфінг.

Статева активність

Коли щось вставляється в піхву (наприклад, пеніс, пальці або секс-іграшки), воно може затримувати повітря всередині. І саме це повітря потім вивільняється.

Проблеми тазового дна

Сам вагінальний метеоризм не шкідливий, але іноді повітря, що затримується, може бути ознакою деяких проблем, пов’язаних з тазовим дном. Тому завжди рекомендується робити вправи Кегеля. І не лише через квіфінг.

Використання тампонів і менструальних чаш

Використання засобів гігієни, які вставляють у піхву, також може призвести до потрапляння повітря всередину. Повітря вивільняється під час виконання вправ або коли виріб знімається.

Гінекологічні процедури

При цьому повітря також може проникнути всередину піхви. Лікар про це знає – і це абсолютно нормально.

Вправи та розтяжка

Будь-які вправи, які розтягують тазову область, часто відкривають і розслаблюють піхву, дозволяючи повітрю проникати. Отже, це може статися під час тренування.

Пологи

Є дослідження, яке свідчить, що частина випадків вагінального пукання не є з жінками все життя. Іноді скаржитись на нього починають після природних пологів.

Наші тіла під час сексу іноді роблять дивні, але нормальні речі. Звуки, запахи, рідини – це все частина інтимного процесу, який іноді змушує нас почуватися доволі вразливими.

Якщо знову доведеться жити в реальності графіків відключення електроенергії, можна з користю проводити час в період блекауту.

Закохані пари можуть в гарному настрої провести час, якщо використають кілька ідей, які стануть в нагоді під час відключень

Наводимо абсолютно суб’єктивний перелік товарів з сексшопу, які стануть в нагоді в умовах відключення світла.