fbpx

Вбивство українки Гатчінс: знімальна група подала до суду на Алека Болдвіна

Головна Сторінка » Вбивство українки Гатчінс: знімальна група подала до суду на Алека Болдвіна

У Сполучених Штатах Америки троє членів знімальної групи фільму “Іржа”, під час зйомок якого загинула операторка українського походження 42-річна Галина Гатчінс, подали до суду на голлівудського кіноактора 64-річного Алека Болдвіна.

Росс Аддієго, Різ Прайс та Доран Кертін подали цивільний позов також на продюсерів кінострічки, повідомляє The Hill. Вони звинувачують компанії Rust Movie Productions, LLC і El Dorado Pictures у недбалості та заподіянні емоційної шкоди.

“Продюсери найняли людей, на яких раніше вже надходили скарги щодо порушення техніки безпеки. Крім цього, до складу команди взяли відповідальну за зброю Ханну Гутьєррес-Рід попри відсутність у неї досвіду”, йдеться у позові.

Відповідно до заяви адвоката юридичної фірми Vigil, члени знімальної групи перебували на “лінії вогню” Болдвіна, коли той застрелив Гатчінс на зйомках фільму в Нью-Мехіко в 2021 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уже не 5 років тюрми: Болдвіну пом’якшили звинувачення за вбивство українки

“Численні скарги від знімальної групи були проігноровані. Акторам і команді дозволяли поводитися зі зброєю без належного навчання. Унаслідок інциденту позивачі заробили безсоння, тривогу, депресію та симптоми посттравматичного стресового розладу. Водночас відповідачі не пропонували позивачам жодних діагностичних послуг або будь-яких значущих послуг з емоційного чи психічного здоров’я”, сказано в заяві.

У жовтні 2021 року Болдвін випадково застрелив із гвинтівки операторку й поранив режисера на знімальному майданчику вестерну “Іржа” в Нью-Мехіко. Загибла Гатчінс народилася в Україні й виросла на радянській військовій базі за Полярним колом. Вивчала журналістику в Києві й кінематограф у Лос-Анджелесі.

31 січня проти актора офіційно висунули обвинувачення у ненавмисному вбивстві.

Обвинувачення висунули також і зброярці Ханні Гутьєррес-Рід, яка працювала на знімальному майданчику. Її та Болдвіна звинувачують у нехтуванні технікою безпеки, яке призвело до того, що постріл із револьвера вбив операторку Гатчінс.

Generated by Feedzy