Вечірні звички, які покращують сон і додають бадьорості на весь день: запам’ятай їх

Головна Сторінка » Вечірні звички, які покращують сон і додають бадьорості на весь день: запам’ятай їх

Щоб покращити сон та зробити його якіснішим, варто почато з вечірніх звичок.

Особливо, якщо після пробудження ви все одно почуваєтеся втомленими, немає енергії та сил, пише pixelinform.

Багато хто нехтує сном і намагається віддавати перевагу іншим справам. У результаті зайві години йдуть на перегляд серіалів або соцмереж. Тому слід відмовитися від такої звички та почати ставити сон на перше місце.

Якщо є проблеми із засинанням, то точно не варто постійно дивитися на екран телефону і перевіряти час. Необхідно враховувати, що синє світло від екрану ноутбуків та смартфонів пригнічує вироблення гормону мелатоніну, який відповідає за якість сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що буде, якщо кожен день засинати після півночі

Увечері бажано підготувати усі необхідні речі до нового дня. Не буде зайвим скласти перелік завдань.

Перед сном можна зайнятися улюбленим хобі. Наприклад, це може бути малювання чи читання. При цьому важливо, щоб процес допомагав розслабитися психологічно та фізично.

Є одна річ, якої слід уникати, якщо ви прокидаєтеся серед ночі. Це – перевірка телефону. Перевірка часу може посилити стрес і ускладнити сон.

Крім того, якщо ви перевіряєте час на своєму телефоні, вміст телефону може надто стимулювати, що ще більше заважає вам розслабитися і заснути. Так зване “блакитне світло”, яке випромінює ваш екран, може порушити наші природні цикли сну, тому ви повинні прибрати їх перед сном.