Ведуча Хамайко зізналась, що стала ініціаторкою весілля з банкіром

Головна Сторінка » Ведуча Хамайко зізналась, що стала ініціаторкою весілля з банкіром

Ведуча Валентина Хамайко заявила, що стала ініціаторкою розпису з банкіром, а зараз військовим – Андрієм Оністратом.

У програмі “Сніданок з 1+1” знаменитість пояснила, що коханий часто їздить у відрядження на фронт.

“Трапляється знову історія про відрядження і знову про його мобілізацію. Він знову їде на схід, він знову буде поруч із кордоном Росії, це знову бригада. Я знову розумію, що це буде, і знову усвідомлюю ці ризики. Якщо раптом із Андрієм щось трапляється – поранення, лікарня, реанімація – навіть у найстрашніші моменти, я не родичка йому. У даному випадку родичі – це мама, тато”, – розповіла жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Макс Чмерковський поділився весільними кадрами, яких ще не було в мережі

Додала, що вони не влаштовували класичного весілля. На церемонію запросили найрідніших, а сукню Валентина розробила сама.

“Я займаюся брендом одягу. Ця сукня була розроблена нами ще минулого літа. Це така подія, я подумала, що це саме ця сукня, тож купила її в шоурумі і поїхала на розпис. Я точно знаю, що сукня збережеться, я із задоволенням буду ходити в ній декілька років, а потім, можливо, покладу для історії”, – поділилась ведуча.

Нагадаємо, Хамайко та Оністрат розписалися після 18 років цивільного шлюбу. Пара виховує чотирьох дітей. Для церемонії жінка обрала стриманув’язану сукню на широких бретелях. Образ доповнила букетом, розпущеним волоссям і відсутністю макіяжу.