Зеленський: якщо США вийдуть з НАТО, то втратять багато країн

Якщо Сполучені Штати Америки вийдуть із НАТО, світ втратить багато країн, які розраховують на США та Альянс.

Серед них Польща та держави Балтії, сказав президент України Володимир Зеленський під час брифінгу в Інституті Рональда Рейгана.

Президента спитали, чи боїться він приходу Дональда Трампа на пост президента США.

“Я не знаю, хто буде президентом США. Я сподіваюся, що Сполучені Штати ніколи не вийдуть з НАТО, тому що інакше світ втратить дуже багато країн. Тому що такі як Путін… ми втратимо невеликі держави, які розраховують на Америку та НАТО, американське лідерство. Ми втратимо балтійські країни, Польщу та інші країни, які дуже чутливо ставляться до цієї теми. І я сподіваюся, що США ніколи всерйоз не будуть думати про вихід із НАТО. Я так думаю. Але це не моє рішення, я просто ділюся з вами своїми думками”, – відповів Зеленський.

Він сподівається, що навіть якщо президентом оберуть Трампа, то політика нового лідера Америки щодо України не зміниться.

Зеленський додав, що не знає, чи зможе Трамп закінчити війну за один день. У них були й добрі зустрічі, але вони разом не пройшли війну. Президент наголосив, що саме під час війни можна зрозуміти, чи можеш ти на когось розраховувати.

Україна здатна зупинити російського диктатора Володимира Путіна у прагненні знищити її. Про це президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден заявив на відкритті саміту НАТО у Вашингтоні.