fbpx

Весна й літо будуть дуже важкими ‒ у ГУР зробили прогноз

Головна Сторінка » Весна й літо будуть дуже важкими ‒ у ГУР зробили прогноз

Сили оборони України готові до будь-яких сценаріїв весняно-літньої воєнної кампанії, яка буде надзвичайно складною.

Про це на заході з нагоди роковин початку повномасштабної агресії РФ проти України, організованому в резиденції президента ФРН в Берліні, сказав заступник начальника Головного управління розвідки міноборони України Вадим Скібіцький.

За його словами РФ не відмовилася від своїх початкових планів.

“Дуже складним буде період весна-літо, ми це розуміємо, ми готуємося. Ми готові до будь-якого розвитку ситуації, посилюємо наші спроможності, маємо досвід і потужну підтримку наших партнерів. Весняно-літня кампанія буде спрямована на досягнення результату. Але на досягнення результату нами”, ‒ сказав Скібіцький.

Він подякував партнерам, які допомагають посилити можливості українського війська й підготуватися до вирішальних битв у цьому році. Скібіцький також заявив, що оптимістично налаштований на співробітництво у форматі “Рамштайн”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог активізувався на початку лютого і виснажується ‒ розвідка

“На сьогодні ми маємо чітку підтримку, чіткі плани, які узгоджують на цій потужній платформі щомісяця. За майже рік, з квітня 2022-го, цей формат реально виправдав надії ‒ це підтримка понад 50 країн, це потужна коаліція, яка працює в унісон і яка має успіх”, ‒ наголосив заступник керівника ГУР.

За словами Скібіцького, попри окремі маленькі тактичні успіхи росіян, зокрема в районі Бахмута, основна мета Кремля повна окупація Донбасу ‒ за рік так і не досягнута. Україна зриває всі плани РФ, які постійно змінюються.

Представник ГУР також акцентував на відновленні України після війни.

“Хто як не німецький народ має досвід відновлення своєї держави, досвід об’єднання”, ‒ зазначив Скібіцький.

За його словами, процеси, які відбуваються у РФ, незворотні. Скібіцький припустив, що настане час, коли Росія не буде більше в своїх нинішніх кордонах. Але для того, щоб російське населення зрозуміло загарбницький характер цієї війни, потрібен час.

Навесні Україна, ймовірно, буде готова до контрнаступу. Однією з його стратегічних цілей стане спроба “вбити клин у російський фронт на півдні”. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

За його словами, конкретний час контрнаступу залежить від низки факторів. У тому числі від постачання західної зброї.

Generated by Feedzy