Від гламурної блонди до елегантної леді: як змінилась Оля Полякова за 20 років

Головна Сторінка » Від гламурної блонди до елегантної леді: як змінилась Оля Полякова за 20 років

Українська співачка 45-річна Оля Полякова продовжує вражати прихильників молодим виглядом і струнким тілом. Жінка знімає кліпи і дає концерти, у яких не лише приголомшує своїм голосом, а й ритмічними танцями.

Gazeta.ua пропонує пригадати, якою артистка була 20 років тому.

Полякова увірвалась в український шоу-бізнес у образі гламурної білявки. Тоді Оля одягала екстремально короткі спідниці, робила яскравий макіяж і об’ємні укладки. Виконавиця знімалася для чоловічих журналів у відвертих образах і її часто порівнювали із зухвалою Бейонсе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 40-річна Сільченко показала себе до та після ботоксу

Стиль знаменитості асоціювався з величезним кокошником на голові і великою кількістю масивних прикрас і декорацій. Однак з роками, в тому числі й з початком повномасштабної війни, Полякова кардинально змінилася. Зірка все частіше з’являється перед камерами в елегантних образах, а її концертна програма перетворилася на шоу з елементами опери та вдячності українським захисникам.

Народна артистка України 48-річна Наталія Могилевська – одна з найпопулярніших співачок, яка не зникає з інформаційного простору протягом усієї кар’єри. Зараз артистка дає благодійні концерти і допомагає армії. Крім цього виховує двох прийомних доньок, яким подарувала сім’ю на початку повномасштабного вторгнення. Gazeta.ua пропонує переглянути, як зірка змінилася за 30 років.