fbpx

“Війна – це зло” – найкращий тенісист Росії натякнув, що у Путіна проблеми з психікою

Найтитулованіший тенісист в історії Росії Євген Кафельников не хоче думати про можливу війну РФ та України.

За словами олімпійського чемпіона 2000 року, війною може погрожувати людина з ненормальною психікою, повідомляє The Insider.

“Насамперед, Україна – це наш сусід, наш братський народ, з яким ми не одну сотню років разом. Тому будь-яка така історія, звичайно, вводить у депресію і реальне нерозуміння, чому це все відбувається, і коли це все закінчиться. У мене дуже багато друзів і товаришів, з якими я досі дружу та завжди дружитиму, попри те, що зараз відбувається.

Я не можу та не хочу навіть підсвідомо думати про можливу війну. Тільки людина з ненормальною психікою може погрожувати війною. Війна – це зло. У жодному разі не хочу побажати навіть своєму найлютішому ворогові, щоб він з нею зіткнувся, не кажучи вже про близьких та друзів”, – сказав Кафельников.

48-річний Кафельников вважається найкращим тенісистом в історії Росії. Шість разів вигравав турніри “Великого шолому”. В активі перемоги на Олімпіаді-2000 та в Кубку Девіса 2002 року.

У Росії розпочали збір підписів проти війни з Україною. Ініціаторами стали відомі музиканти, актори, науковці. Підписи поставили російський співак Андрій Макаревич та актриса Лія Ахеджакова.