fbpx

“Він любить горілку?” ‒ Зеленський потролив Берлусконі

Головна Сторінка » “Він любить горілку?” ‒ Зеленський потролив Берлусконі

Президент Володимир Зеленський відреагував на антиукраїнські заяви колишнього італійського прем’єра Сильвіо Берлусконі.

Разом з тим український лідер висловив впевненість, що прем’єрка Джорджія Мелоні зуміє зберегти єдність свого уряду. Про це Зеленський сказав в інтерв’ю італійському виданню Corriere Della Sera.

Як відомо, після того, як уряд Джорджії Мелоні прийшов до влади в Італії, з’явився аудіозапис, де Берлусконі каже, що “Путін надіслав мені 20 пляшок горілки і дуже милого листа… Мене оголосили одним п’яти його справжніх друзів”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Європарламент скасував зустріч в Італії на тлі скандальних заяв Берлусконі про Україну

“Я чув заяви Берлусконі. Я не знаю його особисто. Але, можливо, треба йому теж щось надіслати. Він любить горілку? У нас в Україні дуже хороша якість, якщо він хоче, то ми йому її надішлемо”, ‒ сказав Зеленський.

Президент наголосив, що для України нині дуже важливо не втратити підтримку Італії та інших країн, яку з великими зусиллями вдалося здобути всупереч інтенсивній дезінформаційній кампанії Кремля.

“Я вважаю, що частина нашої слабкості пов’язана з роботою російської пропаганди. Саме тому я особисто з першого дня вторгнення створив систему безперервної комунікації для надання правдивої версії фактів. Ми бачимо, що прибуттю танків передує кампанія з розповсюдження фейкових новин. Ми вважаємо, що підтримка Італії є надзвичайно важливою для забезпечення підтримки інших країн, і це також стосується єдності Європи, де Італія відіграє провідну роль в економічній, соціальній та політичній сферах”, ‒ наголосив Зеленський.

Нещодавно Сильвіо Берлусконі розкритикував нинішню главу уряду Джорджію Мелоні за її зустріч із президентом України Володимиром Зеленським у Брюсселі. Він сказав, що якби Зеленський припинив “атакувати” Донбас, війни не було б. На ці заяви відреагував речник МЗС України Олег Ніколенко. Він зазначив, що такі безглузді звинувачення Берлусконі на адресу українського президента ‒ це спроба поцілувати руки Путіна, які по лікті в крові.

Generated by Feedzy