“Він неадекватна людина” – Зеленський виключив переговори з “принцесою”-Путіним

Головна Сторінка » “Він неадекватна людина” – Зеленський виключив переговори з “принцесою”-Путіним

Президент Володимир Зеленський не бачить можливості для переговорів з російським диктатором Володимиром Путіним.

Український лідер вважає президента РФ “неадекватним”. Про це він сказав в інтерв’ю італійським медіа під час візиту до Риму.

Зеленський нагадав, що 2019 року шукав будь-яких можливостей для переговорів з Путіним, щиро сподіваючись на припинення війни.

“2019 року я став президентом, було багато різної критики. Люди не хотіли говорити з Путіним, а я сказав: а я буду, я спробую діалог”, розказав він.

Зробити це було непросто, зізнався Зеленський. Тому що Путін “як принцеса не міг ніяк знайти формат, в якому б нам зустрітися”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін добивається переговорів з Києвом з двох причин ISW

Тепер президент не бачить сенсу говорити з Путіним взагалі.

“З ким говорити? Він нічого не хоче. Для нього це жарти. Тепер, коли він бачить, що став слабшим, Росія шукає щось, щоб заспокоїти всі держави, щоб не вводили санкції й нам не допомагали. Він може зробити якийсь дипломатичний крок, але після цього він, повірте мені, через рік прийде навалою вбивати нас знову. З ним все зрозуміло. Він неадекватна людина”, сказав Зеленський.

Останнім часом російська влада на різних рівнях активно заявляє нібито про готовність до переговорів з Києвом. У Кремлі навіть перейшли до відкритого шантажу. Там вимагають виконати “вимоги Москви” і нібито тоді терористичні ракетні атаки по мирних містах закінчаться.

В Офісі президента неодноразово пояснювали, що переговори з Росією невигідні як Україні, так і Європі, оскільки тимчасове перемир’я означатиме наступний етап війни через деякий час.

Наприкінці листопада торік у Кремлі вже відкинули можливість переговорів з Україною. В адміністрації російського диктатора вважають, що цьому нібито заважає “українська позиція”.

На початку грудня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров і взагалі заявив, що нібито Росія ніколи не просила Україну розпочати мирні переговори щодо закінчення повномасштабної війни. Дипломат назвав неприємними та смішними заяви щодо того, що РФ постійно просить про переговори з Україною з метою зібрати додаткові сили.