Вітаємо одного з найкращих синів України

Вітаємо одного з найкращих синів України

Сьогодні свій день народження святкує наш друг – Григорій Ляхович: колишній активіст протестної кампанії “Україна без Кучми”, учасник бойових дій на Півдні країни, а нині – засновник бренду WarMix, що забезпечує сучасними сухпаями наших воїнів на передовій.

Життя Григорія повністю присвячене Україні: він був наймолодшим фігурантом так званої “справи 9 березня”, порушеної після сутичок між опозиціонерами та міліцією в 2001 році. Був серед керівників наметового містечка під час “Помаранчевої революції” та одним з найактивніших учасників Майдану 2013-2014 років. А в перші дні повномасштабного вторгнення Григорій без вагань пішов на фронт, перебудувавши свій сімейний крафтовий бізнес на військові рейки, забезпечуючи своїх побратимів поживними сухпаями.

Пізніше, група представників крафтового бізнесу України, серед яких був Григорій Ляхович, створили проєкт WARMIX: продуктові набори для передової, виготовлення яких ви можете підтримати вже сьогодні, що буде кращим вітанням для нашого іменинника.
5375 4112 0252 3259 (Монабанк).

Редакція “Вагомо”, в свою чергу, вітає Вас, Григорію, з Днем народження! Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, мужнім та цілеспрямованим! Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення на благо нашої країни. Нехай Боже благословення, людська довіра і допомога супроводжують Вас в житті. З вірою в Бога та ЗСУ!