“Візит буде змістовним”: у “Слузі народу” розповіли, як готують поїздку Зеленського до США

“Візит буде змістовним”: у “Слузі народу” розповіли, як готують поїздку Зеленського до США

Візит президента України Володимира Зеленського до Вашингтона на переговори з президентом США Джо Байденом очікується змістовним, сторони обговорюватимуть питання за дев’ятьма напрямками.

Про це на телеканалі “Україна 24” розповіла народна депутатка від “Слуги народу” Ірина Верещук.

“У будь-якому випадку цей візит буде наповнений змістом. У нас просто немає шансів не наповнити його змістом, час не на нашому боці. Ми прекрасно розуміємо, що агресивна політика Кремля триває, що Росія не зупиниться, і “Захід-2021″, назвемо це навчаннями, може закінчитися негативно для нас. У даному випадку поїздка президента Зеленського повинна мати результати”, – заявила “слуга народу”.

Коментуючи підготовку візиту Зеленського до США, Верещук зазначила:

“Є повідомлення про те, що ті, хто відповідає за візит… зустрічалися з військовим представником, військовим аташе Бріттані Стюарт, представником США в Україні з підготовки оборонного меморандуму, тієї частини угоди, яка допоможе нам отримати конкретніші відповіді від США, якою буде допомога у разі… – і далі буде перераховано. У нас є 9 напрямків, наприклад, координація планів і політики, які у нас плани, які у них. Українська інституційна оборонна реформа – ми будемо також обговорювати. Реформа оборонної промисловості, як можуть корпорації зайти в наші підприємства. Посилення співпраці НАТО і України – це все буде обговорюватися”.

За її словами, щоб якісно підготувати цей візит, глава Офісу президента Андрій Єрмак разом з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою найближчим часом відбудуть з підготовчим візитом до США, де персонально займатимуться напрацюванням документів – у космічній галузі, в галузі обміну інформацією, про дослідження розробки тестування та оцінки.

“Якщо нам вдасться підписати – вважайте, що ми зробили велику справу”, – додала депутатка.