До чого призведе позбавлення консульських послуг українських чоловіків

Позбавлення консульських послуг українських чоловіків за кордоном призведе до масових спроб отримати громадянство інших країн.

Мобілізацію таким рішенням МЗС посилити не вдасться. Таку думку висловив відомий український активіст, волонтер та офіцер ЗСУ Мирослав Гай.

“В чому проблема мобілізації? Її було потрібно проводити раніше, і граничний вік мав бути не 25, а 21. Тепер багато молодих людей виїхали або намагаються виїхати. Позбавлення їх консульських послуг призведе до масових спроб отримати громадянство європейських країн”, пояснив Гай.

Внаслідок таких дій Україна збільшує демографічну кризу, яка й так буде одним з головних наслідків цієї війни, додав він.

“І рейтингів така політика не додасть. Треба думати про збереження Держави як концепції Перемоги. А згодом зміцнення цієї Держави та ВПК України як концепції виживання, а це вступ до ЄС, впровадження судової та економічної реформи і вступ до НАТО”, підсумував військовий.

Українські консульства за кордоном призупинили надання послуг українцям призовного віку, окрім оформлення документів для повернення до України.

Зокрема, про призупинення прийому громадян призовного віку повідомили в українському консульстві у Польщі.