fbpx

Волонтери “Солідарної молоді” побували на Бахмутському напрямку та передали допомогу військовим

Волонтери “Солідарної молоді” побували на Бахмутському напрямку та передали допомогу військовим

Команда “Солідарної Молоді” знову на Донеччині. Цього разу волонтери побували на Бахмутському напрямку, де передали “Starlink”, портативну зарядну станцію, тепловізори, дрон, ноутбук, власноруч виготовлені окопні свічки, теплоізоляційні устілки, а також зимову форму від Фонду Порошенка. Подарунки привезли бійцям 93-ї, 72-ї та 54-ї окремих механізованих бригад, а також 66-го мобільного окремого військового госпіталю.

Найбільше чекали зустрічі із 72-ю бригадою тут служить Сергій Іконніков, партієць “Європейської Солідарності”. У київському осередку “Солідарної молоді” Сергій отримав свій перший політичний досвід, а зараз захищає Україну на Донбасі. Тому коли він вернувся із проханням про “Starlink” для свого підрозділу, команда “Солідарної молоді” зробила все, щоб забезпечити військовим зв’язок.

“Зустріч з 93 ОМБР викликала справжні емоції: від сліз до щирого сміху. Під звуки артилерії військовий вручив нам подяку та підписаний бригадою прапор. Ці моменти на вагу золота”, поділилась лідерка “Солідарної Молоді”, депутатка Київради Дінара Габібуллаєва.

“На Донеччині зараз тривають запеклі бої на декількох напрямках. Нам пишуть військові із запитами від тепловізорів і до побутових речей. Ми оперативно реагуємо і передаємо необхідне в прифронтових містах”, зазначив голова донецького осередку “Солідарної молоді” Аркадій Петросян.

Минулої поїздки на Схід волонтери передавали бус, буржуйки, зимову форму та окопні свічки.

Generated by Feedzy