fbpx

“Вовина тисяча”: в Офісі президента розповіли подробиці

Головна Сторінка » “Вовина тисяча”: в Офісі президента розповіли подробиці

Тисячу гривень, які президент Володимир Зеленський обіцяв усім щепленим двома дозами проти коронавірусу, неможливо буде отримати готівкою на руки.

Про це сказав прессекретар президента Сергій Нікіфоров “Українській правді”.

“Ключове насправді тут це не тисяча за вакцинацію. Це масштабна програма з підтримки бізнесу, просто вона є опосередкованою. Влада не напряму дає гроші бізнесу, влада видає гроші людям таким чином підтримуючи їхнє рішення вакцинуватися тобто вбиваємо одним пострілом двох зайців. А по друге це ж не живі гроші їх не можна буде витратити на горілку і цигарки”, – пояснив речник президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вовина тисяча” сколихнула мережі

Зі слів Нікіфорова, буде “сертифікат, цифровий ваучер чи депозит, чи щось на зразок того, який можна буде витратити на певний перелік послуг і товарів”.

Перелік послуг сформували таким чином, щоб підтримати послуги, які найбільше, на думку влади, постраждали від пандемії коронавірусу й карантинних обмежень.

Тисячу можна буде витратити на культурні заходи: театри, концерти, книжки, кіно, туризм – переїзди по Україні.

Людина за цим “сертифікатом” чи “депозитом” зможе обрати кілька послуг (в рамках 1 тис. грн) наприклад, поїхати в інше місто, де відвідати музей чи виставу, чи інший культурний захід.

У понеділок президент Зеленський записав відеозвернення, в якому пообіцяв 1 тис. грн вакцинованим обома дозами від Covid-19. Програма почнеться 19 грудня. На неї виділять 3 млрд грн.

За добу в Україні вакцинувалися 268 088 людей. Від початку вакцинальної кампанії повістю імунізувались 8 887 415 осіб.