fbpx

Воював під командуванням “Да Вінчі”: загинув засновник розвідзагону “Бешкетники Сірка”

Головна Сторінка » Воював під командуванням “Да Вінчі”: загинув засновник розвідзагону “Бешкетники Сірка”

У боях за Україну загинув засновник розвідувального загону “Бешкетники Сірка” Іван Щеголов.

Про втрату захисника пізно ввечері 25 березня повідомив блогер Ігор Лаченков в Telegram. Згодом загибель воїна підтвердили в Іnstagram “Бешкетників Сірка”.

Місце та обставини загибелі воїна невідомі.

“Один із засновників нашої родини, найголовніший бешкетник “Щегол” загинув. Він був одним із тих, хто йшов першим у бій, завжди вів за собою людей, ніколи його усмішка не сходила з його обличчя”, йдеться в повідомленні.

Як зазначається, боротися з окупантами Щеголов почав ще 2016 року. Тоді вступив до лав добровольчого батальйону ДУК. Протистояв окупантам під командуванням першого добровольця України Дмитра Коцюбайла на псевдо “Да Вінчі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “До кінця літа Крим буде наш” – про що говорили на прощанні з Героєм України Да Вінчі

Побратими додали, що Щеголов завжди пишався, що проходив службу у Першій штурмовій роті. А на момент підписання контракту зі Збройними силами України він уже був “справжнім Бешкетником”.

“Щегол” воїн найкращий з найкращих. Ти прийняв нас до себе як у сім’ю. Бойовий командир, який вів за собою в бій людей, які, безсумнівно, підуть за тобою. Який біль тебе втратити, для країни це величезна втрата”, додали в дописі.

“Бешкетники Сірка” частина 92-ї окремої механізованої бригади ім. кошового отамана Івана Сірка. “Бешкетниками” вони себе назвали задовго до повномасштабного вторгнення.

7 березня Герой України Дмитро Коцюбайло загинув у бою під Бахмутом на Донеччині. Воїна поховали на Аскольдовій могилі у Києві.

Generated by Feedzy