fbpx

Вибух у Ліверпулі: таксист запобіг теракту, замкнувши смертника в авто

Головна Сторінка » Вибух у Ліверпулі: таксист запобіг теракту, замкнувши смертника в авто

У Великій Британії незадовго до вибуху біля найбільшої в Європі клініки акушерства й гінекології, який поліція вважає потенційним терактом, таксист Девід Перрі замкнув підозрілого пасажира в машині.

Ліверпульський таксист узяв пасажира, який попросив відвезти його до англіканського собору, пише Daily Mail із посиланням на власні джерела.

“У соборі мав завершитися парад на День пам’яті, у якому взяли участь тисячі військових, ветеранів і перших осіб міста. Коли пасажир таксі побачив, що дороги заблоковані, попросив замість цього відвезти його в центр міста. Сказав зупинити біля жіночої клініки. Девід помітив, що до одягу чоловіка причеплені якісь дроти”, – розповів журналістам друг Перрі.

Таксист вискочив із машини й замкнув пасажира всередині. За кілька секунд пролунав вибух. Терорист-смертник загинув, а водій зазнав травми й опіки. Також у нього пошкоджені вибуховою хвилею барабанні перетинки.

Перрі – батько двох дітей. Зараз його життю нічого не загрожує. Колеги вже зібрали для нього й родини 8,5 тис. фунтів – понад 300 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибух бензовоза в Сьєрра-Леоне: кількість жертв зросла

Інцидент стався 14 листопада об 11:00 і в часі збігся із триманням хвилини мовчання до Дня пам’яті – коли в Британії вшановують внесок громадян у Першій і Другій світовій війнах. Детективи контртерористичного відділу повідомили про затримання трьох підозрюваних, які могли бути причетними до інциденту. Чоловіків віком 21, 26 і 29 років заарештували в районі Кенсінґтон.