fbpx

Вибухи на аеродромі в Мачулищах: підірвано літак ДРЛО А-50

Вибухи на аеродромі в Мачулищах: підірвано літак ДРЛО А-50

З’явилися нові подробиці про вибухи на білоруському аеродромі в Мачулищах, звідки злітають російські ракетоносії МіГ-31.

За попередніми даними, метою ранкової/нічної атаки був літак ДРЛО А-50 ВКС РФ, який міг отримати деякі пошкодження. Про це повідомила моніторингова група “Беларускі Гаюн” у Telegram.

Серед іншого, може йтися про пошкодження борту шляхом скидання з висоти невстановленого предмета.

Також відомо, що 26 лютого о 17:33 за Києвом на аеродром “Мачулищі” з РФ прилетів військово-транспортний літак Іл-76 ВКС РФ з реєстраційним номером RF-86843.

Цей борт раніше вже був помічений у Білорусі у лютому 2022 року, коли прилітав на аеродроми до Барановичів та Мачулищів.

Оновлено на 19:28

Вранці 26 лютого на військовому аеродромі “Мачуліщі” в Білорусі було здійснено підрив російського військового літака ДРЛО А-50.

За даними BYPOL, пошкоджено передню та центральну частини літака, авіоніку та радіолокаційну антену.

“Ушкодження серйозні, літак точно вже нікуди не полетить. Подія сталася під час роботи поблизу даного літака снігоприбиральної техніки. Білоруські партизани є послідовними у вигнанні фашистів зі своєї землі”, пише ініціатива.

У неділю, 26 лютого, у Білорусі на військовому аеродромі “Мачулищі”, звідки злітають російські ракетоносії МіГ-31, пролунали вибухи.

Внаслідок вибухів пошкоджено російський транспортний літак та снігоприбиральну техніку. Про це повідомила опозиційна організація BYPOL у Telegram.

В районі аеродрому місцеві жителі спостерігають безліч військових та екіпажі поліції, які перевіряють усі автомобілі навколо.

Generated by Feedzy