Вилучення рублів і зникнення триколора – Хлань розповів про раптові зміни на Херсонщині

Головна Сторінка » Вилучення рублів і зникнення триколора – Хлань розповів про раптові зміни на Херсонщині

Сьогодні, 3 листопада, окупанти зняли російський триколор з будівлі Херсонської ОДА.

Окрім цього, на сьогодні у Херсоні і загалом у правобережній частині Херсонщини припинене використання рубля. Про це під час брифінгу розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань, пише Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пропагандисти отримали методичку про те, як висвітлювати “воєнний стан” Путіна ЗМІ

“Незважаючи на те, що колаборанти погрожували підприємцям за невикористання рубля, але ці погрози вже ніхто не сприймає, вже на них не реагують. І сьогодні, можна сказати, що вслід за російським рублем, за російським кораблем, вже і направився триколорний прапор РФ із усіх адміністративних будівель”, сказав Хлань.

Висловив сподівання, що вже незабаром там замайорить український прапор.

“І Херсон був, є, буде Україною. А надалі вже другий етап, звільнення лівобережної частини Херсонщини”, зазначив Хлань.

У тимчасово окупованому Херсоні з будівлі Херсонської облдержадміністрації окупанти зняли російський прапор. 3 листопада місцеві жителі зробили фото, на якому будівля ОДА вже без триколора. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

Також повідомляють, що росіяни залишили свої блокпости в Чорнобаївці, Степанівці та Білозерці на Херсонщині, додав воєнний кореспондент Андрій Цаплієнко.

Окупанти також оголосили евакуацію вже з лівого берега. Поки що обмежилися радіусом за 15 км від річки, прокоментував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.