fbpx

Вимкнули інтернет і депортують школярів – Гайдай про свавілля окупантів на Луганщині

Вимкнули інтернет і депортують школярів – Гайдай про свавілля окупантів на Луганщині

У так званій ЛНР відключили мобільний інтернет. Водночас ціни на тарифи не зменшили.

Тим часом одинадцятикласників з Лисичанська вивозять до Татарстану, а у Кремлі заявили про недопущення неправомірного відчуження нерухомості на окупованих територіях на тлі масових заселень у чужі квартири в Сіверськодонецьку, Лисичанську та Рубіжному, повідомив очільник військової адміністрації Луганської області Сергій Гайдай 3 лютого.

“Ворог вивозить українських старшокласників з Луганщини аби ті складали шкільні іспити на території Росії. Із Лисичанська депортували 50 одинадцятикласників нібито для підготовки та здачі єдиного іспита. Всіх їх вивезли до Єлабуги (Республіка Татарстан). Батьки залишилися у рідному місті”, ідеться в повідомленні.

Єдиний мобільний оператор, який діє у тимчасово окупованих районах Луганщини, відключив абонентам мобільний інтернет. Днями оголосили, що його приберуть з усіх тарифних планів з 11 лютого за розпорядженням окупаційного уряду.

“Однак, за словами місцевих, мобільний інтернет зник в регіоні вже вчора. Ціни на тарифи без послуги інтернета не зменшуватимуть. Таким чином росіяни намагаються приборкати партизанських рух. Щоб жителі області не повідомляли про рух техніки окупантів та не спілкувалися з рідними, які перебувають у безпечних регіонах України. Адже в інтернеті вони можуть читати та дивитись у ЗМІ оперативні новини з фронту”, пояснив Гайдай.

Генпрокурор РФ, перебуваючи у Кремлі, наголосив на недопущенні неправомірного відчуження нерухомості у “нових суб’єктах” Росії.

“Це сталося на тлі чисельних заселень військових і колаборантів у чужі квартири в Лисичанську, Рубіжному, Сіверськодонецьку, мародерства в домівках, що залишилися порожніми. Відчужувати неможна, а без дозволу жити та присвоювати майно, виявляється, дозволено”, додав очільник ЛОВА.

Розпочалася 345-та доба російського широкомасштабного вторгнення в Україну. Ворог, зазнаючи великих втрат, не припиняє наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.

Generated by Feedzy