fbpx

Як цього року відзначатимуть День Незалежності – уряд ухвалив план

Головна Сторінка » Як цього року відзначатимуть День Незалежності – уряд ухвалив план

Уряд затвердив план заходів з відзначення 31-ї річниці Незалежності України.

На державному рівні 2022 року відзначатимуть День Державного Прапора України та День Незалежності України, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

“Цьогоріч День Незалежності України має для всіх українців особливе значення. У нас триває війна і окупанти скаженіють від своєї безпорадності. Українці ж продовжують гідно протистояти нелюдам й вражати світ своєю незламністю, силою та емпатією до тих, хто поруч. Саме зараз ми переживаємо історичний момент, наша нація гартується у боротьбі. Ми назавжди запам’ятаємо те, хто нам друг, а хто ворог. Щиро вірю, що зовсім скоро ми гучно святкуватимемо нашу перемогу”, сказав міністр Олександр Ткаченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як працюватиме метро Києва у День Незалежності: подробиці

23 серпня у Києві та інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах, військових частинах проведуть офіційні урочисті церемонії підняття Державного Прапора України.

24 серпня монумент Батьківщина-мати у Києві та інші знакові місця підсвітять кольорами українського прапора. У Національному заповіднику Софія Київська священники всіх церков молитимуться за Україну. На Хрещатику пройде виставка знищеної російської військової техніки.

Відбудеться низка інших акцій та флешмобів. Під час офіційних заходів хвилиною мовчання вшановуватимуть всіх загиблих у війні проти Росії.

У День Незалежності України, 24 серпня, банки працюватимуть у звичайному режимі.

У період дії воєнного стану в Україні скасовані cвяткові дні, передбачені Кодексом законів про працю України.