fbpx

Як готують “Гвардію наступу”: Клименко розкрив подробиці

Як готують “Гвардію наступу”: Клименко розкрив подробиці

Підготовка бійців нових бригад “Гвардії наступу” займе від двох до чотирьох місяців.

Їх основними завданнями є бойова підготовка та підвищення професійного рівня. Про це заявив керівник МВС України Ігор Клименко в Telegram.

Він зазначив, що на навчанні та тренуваннях перебувають чинні військовослужбовці та працівники МВС, які мають досвід служби, зокрема й бойовий досвід.

“Потім до них поступово приєднуватимуться нові бійці з числа добровольців, відібраних під час рекрутингової кампанії до бригад “Гвардії наступу”, яка триває”, заявив міністр.

Він додав, що триває процес матеріально-технічного та майнового комплектування, а також фінансового забезпечення нових бригад, їхньої логістики та решти систем забезпечення і підтримки.

“Ми повинні вчасно заправити техніку, вчасно її відремонтувати. Це великий процес, який триває паралельно з формуванням бригад. Ми розуміємо, що сам військовий не повинен думати ні про що (інше, Gazeta.ua), як посилити свої навички, про свій фаховий рівень і про дії на полі бою, щоб уберегти один одного, щоб виконати бойове завдання”, заявив Клименко.

3 лютого Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Жителів Київської області закликають долучитися до них, повідомили в Київській обласній військовій адміністрації.

Добровольці можуть самостійно обрати бригаду, до лав якої хочуть долучитися. Серед них “Азов”, “Спартан”, “Рубіж”, “Червона калина”, “Сталевий кордон”, “Кара-Даг”, “Лють” та “Буревій”.

Основа нових бригад офіцери та солдати, які мають чималий бойовий досвід. Поповнення нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців.

Generated by Feedzy