fbpx

Як обрати наркологічну клініку

Головна Сторінка » Як обрати наркологічну клініку

Всі наркозалежні мають право на повернення до вільного і повноцінного життя. Та багатьом важко усвідомити необхідність лікування. Це важкий крок. Але коли хворі розуміють його важливість, то виникає проблема фахової допомоги – хорошої наркологічної клініки.

Не можна долати залежність самостійно, або кидатись у найближчий заклад, який обіцяє вилікувати. Потрібно ретельно ознайомитись з програмою та умовами оздоровлення. Взяти консультацію і оцінити можливості персоналу закладу. Пошукати відгуки про клініку.

Медичний центр повинен мати ліцензію та сертифікат МОЗ України. До таких відноситься клініка МедікоМенте. Тут працюють комплексно і беруться за подолання залежності найбільш оптимальним для пацієнта шляхом.

МедікоМенте – наркологічна клініка Київ, де гарантують одужання. Тут проводять повну діагностику пацієнтам, під час лікування забезпечують постійний моніторинг стану здоров’я. При потребі корегують курс.

Лікування передбачає комплексне застосування медикаментозного, психотерапевтичного і апаратного лікування з використанням унікальних методик – гіпнотерапія, ібогаїн-терапія, імпланти. Персонал наркологічного центру турбується про пацієнта, створюються сприятливі умови до якнайшвидшого одужання.

Відновлювальний етап лікування в наркологічній клініці в Києві має у пріоритеті комфорт і швидке відновлення здоров’я пацієнта. Для цього проводять фізіопроцедури, масаж, апаратні методики очищення крові і лімфи – плазмаферез, лазерне і ультрафіолетове опромінення крові, лімфодренаж. Займаються відновленням нервової системи – нейрометаболічна терапія, електро-нейро-краніо стимуляція і модуляція.

Особливу увагу у наркологічній клініці МедікоМенте Київ приділяють гострим і критичним станам при абстинентному синдромі (ломка), детоксикації від психоактивних речовин. У спеціалізованій палаті інтенсивної терапії з ліцензованим обладнанням фахівці центру швидко і безболісно виводять пацієнтів з важких станів.

До послуг клієнтів наркологічної клініки МедікоМенте:

Комфортабельні 1-3-місні палати, VIP, Люкс (відповідають номерам 4-зіркових готелів).

Харчування ресторанне або дієтичне.

Цілодобовий контроль лікарів.

Конфіденційність.

Охорона.

Зона для відпочинку, Wi-Fi, TV.

Спортивний і тренажерний зал.

Психологи, психіатри та психотерапевти клініки пройшли стажування і мають досвід роботи в клініках Європи, постійно підвищують кваліфікацію. Підтримують контакти з пацієнтом і після завершення стаціонарного лікування протягом року.

Дізнатися більше про наркологічну клініку і отримати безкоштовну консультацію можна за номером телефону +38 (095) 550 85 25

ТОВ “МЕДІКОМЕНТЕ”. Ліцензія на медичну практику наказ МОЗ України від 04.04.2019 р. № 726 “Про ліцензування медичної практики”, видана Міністерством охорони здоров’я України.