Як позбутися павуків у домі – 3 найефективніші способи їх відлякати

Головна Сторінка » Як позбутися павуків у домі – 3 найефективніші способи їх відлякати

Якщо у вашому домі оселилися павуки, таке “сусідство” може стати справжньою неприємністю.

У такому випадку постає питання, що найбільше відлякує павуків і як можна їх позбутися простими способами, щоб вони більше не поверталися. Дієвими порадами поділився експерт з нерухомості Ерік Брамлетт, повідомляє The Mirror.

Щоб позбутися таких непроханих гостей, можна використовувати три прості засоби, які їх відлякують. Ці методи не тільки допоможуть відігнати павуків, але й наповнять дім приємними та свіжими ароматами.

“Павуки дуже чутливі до сильних запахів, тому використання улюблених трав’яних або цитрусових ароматів у вашій оселі допоможе відігнати їх. Крім того, ваш будинок наповниться приємним і свіжим запахом”, – зазначив експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помилки в очищенні шкіри обличчя та їхні наслідки

Він описав три методи, як можна позбутися павуків:

1. Свіжа зелень

Розмістіть свіжі трави, такі як базилік, розмарин і м’яту, навколо будинку – їхній сильний аромат буде відлякувати павуків. Якщо є можливість, можна посадити ці трави навколо будинку, щоб використовувати їх не тільки для відлякування павуків, але й як інгредієнти для їжі.

2. Ефірні масла

Змішайте ефірні олії м’яти, евкаліпта або лаванди з водою і розпиліть цей розчин у місцях, де часто з’являються павуки, наприклад, біля вікон і дверей. Також можна змочити ватяні кульки цим розчином і залишити їх у проблемних зонах.

3. Цитрусові аромати

Павуки не переносять запах цитрусових, тому засоби для чищення з ароматом лимона допоможуть їх відлякати. Регулярне прибирання також є ефективним методом: варто часто витирати пил і пилососити під меблями і позаду кухонної техніки, щоб видалити павутину і павукові яйця.

Звички при вечірньому купанні можуть впливати на якість сну.

“Будь-яке зниження температури тіла часто може допомогти поглибити наш сон протягом ночі. Є велика кількість досліджень, які показують, що якщо ви зігріваєтеся, а потім охолоджуєтеся протягом ночі, сон стає глибшим. Це означає, що ми проводимо більше часу в глибокому сні, а не в легкому сні, коли ми охолоджуємося”, – розповідає Bustle психіатр і спеціаліст із медицини сну доктор Алекс Дімітріу.