Як правильно носити шпильку від пристріту: ви цього точно не знали

Головна Сторінка » Як правильно носити шпильку від пристріту: ви цього точно не знали

Шпилька корисна не лише в ремонті одягу. Вона може бути потужним оберегом від пристріту.

Шпилька може поглинати негатив, який намагаються нанести злі люди. Але щоб вона дійсно захищала свого власника, потрібно дотримуватися кількох правил під час її носіння пише ukr.media.

Непомітність

Шпилька має бути непомітною для інших людей. Що більше вона прихована, то сильніша її сила.

Краще прикріплювати її з виворітного боку подолу сукні або штанів. Також можна носити шпильку з внутрішньої сторони сорочки чи кофти, з боку серця.

Напрямок кріплення

Шпильку слід закріплювати голівкою вниз. Це символізує те, що весь негатив спрямовується до землі й не досягає людини.

Якщо шпильку закріпити голівкою догори, це може притягнути негативні енергії зовнішнього середовища.

Яку шпильку обрати

Найкраще захистить від пристріту срібна шпилька. Але підійде також сталева. Метал, з якого вона виготовлена, має бути білого кольору. Адже золотисті булавки навпаки можуть притягувати негатив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять причин, чому не можна бити кішок

Подбайте про те, щоби предмет був цілим і не гнутим. В ідеалі потрібно брати абсолютно нову шпильку. Іржа та дефекти знижують її захисні властивості.

Очищення шпильки

Перед використанням шпильку потрібно очистити від старого негативу або використати нову шпильку.

Для очищення можна запалити свічку й вимовити спеціальну змову, наприклад: “Замкни на собі всяке зло, нехай усе, що для мене приготовлено, на тебе перейде”.

Здавна наші пращури вважали звіробій магічною рослиною, яку використовували у різних обрядах та заклинаннях. Звіробій використовували для приготування цілющого настою.

Люди вірили, що завдяки йому можна позбутися усіх хвороб, захистити домівку від зла, псування і пристріту. Звіробій починали збирати на свято Івана Купала. Якщо людина не встигла зібрати цю рослину, то радили робити це після свята. Магічні властивості звіробій не втрачав до кінця другого літнього місяця.