Як вибрати стабілізатор напруги для будинку

В сьогоднішніх умовах, з частими перепадами напруги і як наслідок виходу з ладу техніки, кожен господар задумується про те, як захистити свої електричні прилади.

Тому, питання про встановлення стабілізатора напруги стає одним із ключових. Основним критерієм вибору – є потужність, яку приймає пристрій стабілізатора.

В зв’язку з постійними ворожими обстрілами ліній електропередач ми втрачаємо можливість комфортно відпочивати та працювати. Вся наша техніка, яка живиться від електромережі, зазнає значних пошкоджень.

Якість напруги, яку ми отримуємо, залежить від стану трансформаторів, дротів і т.д., які часто є застарілими. Також, досить сильно падає напруга, при ввімкненні електричних котлів, насосів, компресорів.

Встановивши стабілізатор напруги для будинку ви точно зможете вирішити дане питання. Широкий вибір моделей пропонує інтернет магазин stabilizatori.com з гарантією до 10 років. Тут ви знайдете стабілізатори для будинку, квартири, для холодильника, морозильної камери, пральної машинки і т.д.

Особливості при виборі стабілізаторів

Перш за все вам потрібно звернути увагу, на такі характеристики як:

1. Потужність – це найважливіша характеристика при виборі пристрою. Рекомендується обирати модель з запасом на 30-40%. Оскільки існує пусковий струм, а стабілізатор не може працювати на межі своїх можливостей.

2. Діапазон робочої напруги. Дуже важлива характеристика. Оскільки номінальний діапазон, в межах якого працює стабілізатор, відповідає значенню мінімальної та максимальної напруги в електромережі. Тому, щоб не помилитися, потрібно заміряти напругу за допомогою вольтметра. При чому бажано зробити це декілька разів на добу.

3. Тип стабілізації. Розрізняють семісторні, інверторні та релейні стабілізатори.

4. Точність вихідної напруги. Рекомендується вибирати стабілізатори з точністю 3-5 %. Її буде достатньо для побутового електроприладу.

5. Фазність. Для будинку, квартири та побутового обладнання використовуються в основному однофазні пристрої. Трифазні стабілізатори застосовуються на заводах, виробництвах та різних промислових об’єктах.

– “Декілька років тому придбали з дружиною приватний будинок, продавши квартиру в багатоповерхівці. Спочатку все було чудово, але з початком війни та обстрілами ТЕЦ, ситуація кардинально змінилась. Перепади напруги стали постійними і коли одного дня згорів телевізор, а потім праска, основним питанням стало – обрати хороший стабілізатор. Друзі порадили звернутися в інтернет магазин stabilizatori.com. Компетентні фахівці одразу допомогли з вибором. А оскільки мій стабілізатор коштував більше 10 тис.грн, то ще й безкоштовно доставили. В цілому дуже задоволений вибором” розповідає житель Кропивницького Сергій Кузьменко.

Основними хітами продажу в категорії стабілізаторів для будинку є: Укртехнологія NORMA Exclusive 9000, ЕЛЕКС АМПЕР У 12-1/40А (9000) v2.1, Укртехнологія NORMA Exclusive 12000, Мережик 9-9.

Отож, не відкладайте купівлю на потім. Краще забезпечити захист вашої техніки вже сьогодні.

Практично кожен з нас стикався зі зниженням напруги в мережі нижче 220 В, мерехтінням лампочок, нестабільною роботою пральних машин, холодильників і т.д. І як наслідок, це дуже негативно впливає на увімкнені побутові прилади, в яких падає потужність та зменшується термін служби. Іноді це може призводити до миттєвого виходу техніки з ладу. А після початку ворожого вторгнення, та обстрілів ТЕЦ, ситуація значно погіршилась.