Як вибрати свіжу ялинку: сім ключових ознак

З настанням святкового сезону постає вибір, яку купити ялинку.

Але важливо придбати здорове дерево.

Садівник ділиться сімома ознаками того, що ялинка не простоїть до Різдва та Нового року, пише express.

“Для мене мати красиву справжню ялинку є однією з найважливіших частин Різдва. Але вибрати той, який протримається протягом урочистостей, не так просто, як може здатися”, пише Кріс Боннет.

Аромат хвої

Кожне дерево має свій запах, але виразний і свіжий аромат вказує на те, що дерево є здоровим. Не купуйте ялину або сосну, які мають затхлий запах із відтінком цвілі. Це вказує на те, що вже почався процес розкладання.

Порядок розташування гілок

Гілки мають бути розташовані рівномірно. Це свідчить про те, що за деревом правильно та старанно доглядали. Оголені ділянки з нерозвиненими гілками вказують на те, що у дерева стрес, і є ризики, що воно не протримається до Нового року.

Міцний стовбур

Стовбур у дерева це основа всього. Він має бути міцним. Це обов’язкова ознака здорової ялинки, яка вказує на те, що дерево отримало правильний догляд і розвинене нормально.

Колір хвої

Ялинкові голки повинні мати максимально яскравий і зелений колір.

Стан голок

Проведіть руками по гілках і зверніть увагу на голки хвої. Вони мають бути гнучкими. Річ у тім, що жорсткі голки швидко осиплються.

Умови зберігання

Зверніть увагу на те, як зберігається ялинка. Важливо, щоб під час продажу дерева зберігали в частково затіненому місці. Так період адаптації, коли ялинку буде встановлено в приміщенні, пройде набагато легше.

Період різдвяно-новорічних свят асоціюється, зокрема, з прикрашанням оселі. І до вибору декору слід поставитись відповідально.

Перш ніж купувати ялинку, поцікавтеся у продавця, з якого матеріалу вона виготовлена. Наприклад, поліпропілен це полімер, який не виділяє токсичних речовин. Полівінілхлорид пластик, що виготовляється з невідновних нафтових ресурсів.

Якщо ялинка має неприємний запах, це може бути сигналом наявності токсичних речовин у матеріалі, з якого її зробили.