Яка категорія громадян може отримати грошову допомогу на оплату комуналки

Яка категорія громадян може отримати грошову допомогу на оплату комуналки

На грошову допомогу можуть розраховувати певні групи громадян у одному з регіонів України. Ця допомога надається з різних благодійних фондів. Останні повідомлення свідчать про новий вид грошової підтримки, зокрема, для частини українців на оплату комунальних послуг. Втім, не всі категорії населення можуть сподіватися на цю допомогу. Ця фінансова підтримка буде здійснюватись Чернігівською міською територіальною громадою, де розмір виплат на оплату комунальних послуг становитиме 500 гривень щомісяця, а загальна сума допомоги за рік складе 6 тисяч гривень.

Згідно з інформацією від Чернігівської міськради, право на отримання грошової допомоги мають наступні категорії осіб:

  • Сім’ї військовослужбовців, які загинули під час російської агресії проти України, за умови реєстрації місця проживання у Чернігові.
  • Сім’ї військовослужбовців, які загинули під час війни в Афганістані, виконуючи міжнародний обов’язок.
  • Члени сімей загиблого захисника або захисниці України, що мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і проживають у Чернігові не менше одного року від моменту офіційної реєстрації у місті. Після подання заяви до Департаменту соціальної політики міськради, особі буде призначена щомісячна допомога на оплату комунальних послуг.